Získej nyní ucelený 12krokový online kurz, veškeré meditace a řadu bonusových materiálů s možností jejich stahování a časově neomezeným přístupem!

Tento exkluzivní balíček můžeš získat za akční cenu už jen:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Tvůj nový život začíná

V tomto 12krokovém online kurzu tě Dr Joe Dispenza krok za krokem naučí, jak si můžeš vytvořit život, tělo, zdraví a svět svých snů!

Na co se můžeš těšit

Jako účastník tohoto zbrusu nového online programu získáš:

12 úrovní

V každé úrovni s tebou Dr Joe Dispenza bude sdílet nejnovější poznatky ze svého výzkumu a aktivity, které ti pomohou k lepšímu pochopení dané lekce. Čekají tě jasné pokyny a praktická cvičení, která můžeš hned začít využívat a naučit se, jak se stát tvůrcem svého života!

Meditační proces

V této zbrusu nové sérii meditací se s Dr Joem Dispenzou vydáš na vnitřní cestu do neznáma! To je prostor ve tvém vědomí, kde se může odehrát opravdová změna, kde je místo pro transcendenci a manifestaci! Na své cestě dostaneš od Dr Joea velmi přesný návod na to, jak se otevřít hlubším prožitkům vědomí!

Pracovní sešit

Dostaneš také tvůj osobní pracovní sešit obsahující shrnutí jednotlivých lekcí a cvičení, která ti pomohou zaznamenat si tvé prožitky, utřídit si myšlenky a emoce a jsou takovým deníkem tvého procesu transformace! Tyhle materiály budou velmi důležitou součástí tvé cesty!

Získej přístup k celému balíčku za akční cenu!

Zajisti si tento balíček včetně kompletního online kurzu, všech meditací a dalších bonusů hned teď!

Jen omezenou dobu si můžeš celý balíček pořídit za akční cenu 197 místo původních 399 €

… a získat k němu časově neomezený přístup!

Nebo si platbu rozlož do splátek po 50 €!

Balíček v této speciální nabídce zahrnuje:

Díky přesným pokynům, cvičením a meditacím budeš moct začít krok za krokem tvořit svou budoucnost!

Formula
Působivý kurz Dr Joea Dispenzy, jehož 12 bodů ti spolu s 5 meditacemi změní život. Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
499 €
Meditace
Každá meditace je k dispozici jako audionahrávka, kterou si můžeš stáhnout a meditovat kdykoli a kdekoli.
67 €
Audiokniha
Stáhni si všechny audionahrávky kurzu a poslouchej je, kdekoli a kdykoli tě napadne.
37 €
Pracovní sešit
Kompletní pracovní sešit se na této cestě za poznáním stane tvým spolehlivým průvodcem! Je doplněn o další informace, cvičení a shrnutí.
57 €
Mimořádný rozhovor
Dr Joea Dispenzy a Bernharda Kellera z Momandy. Dostupný s českými titulky.
47€
(Nad)přirozená mysl
Dokumentární film s Dr Joem Dispenzou o umění a vědě transformace. Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
37 €
Budíček – Heal koučink 1
Někteří z nás procitnou jedině, když zazvoní budík, a tím může být změna vědomí! V tomto výjimečném videu se naučíš, jak svůj vnitřní budík uslyšet. Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky. 
47€
Demystifikace mystiky – Heal koučink 2
Dr Joe Dispenza v tomto průlomovém příspěvku proměňuje mystický zážitek v konkrétní a prakticky uskutečnitelný proces! Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
47 €
Jak proměnit znalosti v energii
Společně s Dr Joem Dispenzou objevíš, že pro tvorbu tvé nové osobní reality v kvantovém poli je zásadní, aby sis udržel myšlenky na svou vizi a dokázal se povznést nad své emocionální reakce. Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
47 €
Záznam koučovacího vysílání s Dr Joem Dispenzou
Jak si mohu v sobě vytvořit pocit, který jsem nikdy předtím nezažil? Tato a mnoho dalších otázek se znovu a znovu vynořují, když Dr Joe vysvětluje své metody. V tomto objasňujícím videu Dr Dispenza zodpoví ty nejvýznamnější dotazy. Dostupný s českými titulky.
67 €
Formula očima vědy
Komplexní kurz, který v 5 lekcích popisuje vědecké pozadí, z něhož Formula vychází, a ohromující výsledky a změny v lidských životech, které přináší. Dostupný s českými titulky.
267 €
První kapitola kurzu „Změň svůj osud“ s Dr Joem Dispenzou
V programu najdeš pokročilé postupy, cvičení a meditace! Dostupný s českým dabingem i v původním znění s českými titulky.
67 €
Celková hodnota
1.286 €
Naše běžná cena
399 €
Akční cena 
197 €

V BALÍČKU NAJDEŠ ZDARMA: ONLINE KURZ S 5 LEKCEMI

FORMULA OČIMA VĚDY

Jako účastník programu získáš navíc i tento online kurz v hodnotě 267 €, a to zcela zdarma! V něm se podíváš do zákulisí vzniku celého postupu Formula a dozvíš se o procesu výzkumu, který tomu všemu předcházel, a o ohromujících výsledcích, které přinesl!

Uvnitř sebe máš Sílu, Inteligenci

Neviditelná síla, která nám dala život, bez naší vědomé účasti řídí procesy v našem těle. Stará se o to, že naše tělo roste, prospívá, uzdravuje se a hojí se úplně samo.

Představ si, jaké by bylo navázat kontakt s touto vnitřní silou a předložit jí plán, jak chceš upravit své tělo a zdraví!  

A přesně tohle se naučíme v tomto 12krokovém programu!

Po jeho absolvování budeš schopný začít tvořit své nové Já!

Snadné řešení pro tvůj rozpočet:

Rozlož si platbu do splátek!
Získej přístup ke kompletnímu programu a zaplať jej ve 4 splátkách po 50 €!

Peníze nemusí být překážkou tvého rozvoje a práce na sobě!

Jsi momentálně ve složité finanční situaci, která ti nedovoluje pořídit si tento kurz? Napiš nám krátkou zprávu na adresu cesko@younity.one a popiš nám stručně svou situaci. Uděláme maximum pro to, abychom společně našli řešení a aby ses mohl kurzu zúčastnit.

Získej přístup k celému balíčku za akční cenu!

Zajisti si tento balíček včetně kompletního online kurzu, všech meditací a dalších bonusů hned teď!

Jen omezenou dobu si můžeš celý balíček pořídit za akční cenu 197 místo původních 399 €

… a získat k němu časově neomezený přístup!

Nebo si platbu rozlož do splátek po 50 €!

Dr Joe Dispenza...

Joeovou vášní je propojovat nejnovější výzkumy v oboru neurovědy, epigenetiky a kvantové fyziky, aby odhalil, co způsobuje spontánní uzdravení. Tyto poznatky následně využívá, když lidi učí, jak mohou vyléčit své tělo z nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí. Od roku 2010 spolupracuje s vědci a univerzitami a provádí rozsáhlý výzkum vlivu meditace na mozek a tělo. Během pokročilých retreatů, které Dr Joe pořádá po celém světě, jeho tým shromáždil více než 12 000 snímků mozku (kvantitativního EEG) a 8 000 měření variability srdeční frekvence (HRV), aby se pokusil zjistit, jak trvale povznesené emoce a seberegulace ovlivňují funkci srdce a mozku, imunitní reakci a celkové psychosomatické zdraví. Spolu se svým týmem Joe také studuje genovou expresi, proteinovou regulaci, imunitní reakce, neurotransmiterové změny, délku telomerů a variace v bioaktivních buněčných metabolických částicích u začínajících a pokročilých meditátorů. Výzkum Dr Joea ho jakožto autora bestsellerů deníku New York Times, badatele, lektora a firemního poradce přivedl k vytvoření praktického programu, kterým lidem pomáhá změnit život.